Absolventi

Představujeme úspěšné absolventy Ekonomické fakulty, kteří se prosazují na trhu práce ve významných podnicích, na zajímavých pracovních postech nebo sami úspěšně podnikají, v sérii videomedailonků s názvem "EF absolventi live".

Ekonomická fakulta založila v roce 2014 Klub absolventů a přátel EF. Pokud jste absolventy jakéhokoliv studijního programu, oboru a formy studia na Ekonomické fakultě, rádi Vás v Klubu absolventů a přátel EF přivítáme. Přihlášku ke stažení naleznete ZDE

NAŠI ABSOLVENTI:

Ing. Jakub Fürst - manažer v Bosch Production System - Bosch Česká republika (absolvent oboru Účetnictví a finanční řízení podniku)


Bc. Kristýna Mrvíková - odborný referent klientského pracoviště - Všeobecná zdravotní pojišťovna (absolventka oboru Obchodní podnikání)


Ing. Markéta Lašťovičková - referentka Odboru obecné ochrany přírody a krajiny, Ministerstvo životního prostředí (absolventka oboru Obchodní podnikání a Strukturální politika EU a rozvoj venkova)


Ing. Petra Vomelová - podnikatelka - účetní služby a daňové poradenství (absolvent oboru Účetnictví a finanční řízení podniku)


Ing. Marcela Rešlová - personalistka - EY Česká republika (absolventka oboru Řízení a ekonomika podniku)

 


Ing. Petr Vaněrek - manažer prodejny - T-Mobile (absolvent oboru Obchodní podnikání)


Ing. Jana Šmitmajerová - podnikatelka - Agentura Glamorous (absolventka oboru Řízení a ekonomika podniku)


Ing. Jan Hoffmann - marketing manager - Jednota Kaplice (absolvent oboru Obchodní podnikání)


Ing. Ivana Paďourková - reservation manager - Clarion Congress Hotel České Budějovice (absolventka oboru Obchodní podnikání)


Ing. Stanislava Červinková - vedoucí oddělení Channel management - E.ON Energie, a.s. (absolventka oboru Účetnictví a finanční řízení podniku)