Volby do Akademického senátu EF JU

Ve volbách do Akademického senátu Ekonomické fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích bude ve dnech 18. - 19. dubna 2016 voleno 10 senátorů z řad akademických pracovníků a 5 senátorů z řad studentů na období let 2016 - 2019.

Přihlaste se na květnovou study tour na chorvatský ostrov Rab

Katedra obchodu a cestovního ruchu organizuje další ročník této zajímavé čtyřdenní studijní cesty. Odborné exkurze, která je zaměřena na cestování a cestovní ruch, se mohou zúčastnit studenti všech oborů. Čeká vás například výlet lodí kolem ostrova, průvodcovaná prohlídka historického města Rab, prohlídka hotelových kapacit ostrova, ochutnávka místních produktů nebo geolokační hra. Některé z aktivit jsou připravovány společně se studenty cestovního ruchu.

Přihlášky ke studiu přijímáme do 15. dubna 2016

Ekonomická fakulta Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích přijímá přihlášky ke studiu v bakalářských a navazujících magisterských studijních programech do 15. dubna 2016.

Představujeme úspěšné absolventy EF live - 8. díl

Ekonomická fakulta přináší sérii videomedailonků úspěšných absolventů, kteří se prosazují na trhu práce ve významných podnicích, na zajímavých pracovních postech nebo sami úspěšně podnikají.

Staňte se členy AIESEC České Budějovice

Chcete si ke svému studiu na Ekonomické fakultě vyzkoušet něco neobyčejného, poznat nové lidi a získat cenné zkušenosti už při studiu? Ve studentské organizaci AIESEC můžete získat zkušenosti v mezinárodním prostředí, osobně se rozvíjet a podílet se na smysluplných projektech s pozitivním dopadem na společnost. Svůj talent můžete objevit v marketingu, managementu či lidských zdrojích.

Představujeme úspěšné absolventy EF live - 7. díl

Den otevřených dveří na Ekonomické fakultě

Ekonomická fakulta Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích Vás srdečně zve na Den otevřených dveří v pátek 15. ledna 2016. Hlavní informační bloky o studiu ve všech oborech se konají od 9:00, 11:00 a 13:00 hodin v Aule Jihočeské univerzity "Bobík".

Přečtěte si lednové číslo časopisu EFektiv

Do nového roku s novým EFektivem! Dočtete se v něm, jak se rozjíždí IT firma, kde všude se skrývá matematika nebo jaké netradiční povolání měla původně vykonávat proděkanka EF Renata Klufová.

Představujeme úspěšné absolventy EF live - 6. díl

ÚFŘP party aneb protancuj se k dobročinnosti

Každoročně pořádaná událost pod záštitou Jihočeské univerzity a Ekonomické fakulty, jejíž výtěžek je darován Centru BAZALKA, nalákal skoro k povinné dobročinnosti. Téměř tři stovky lidí si zakoupili vstupné, neváhali a přišli 1. prosince 2015 do klubu K2 podpořit dobrou věc. Tu, jak již bývá zvykem, pořádají studenti 5. ročníku oboru Účetnictví a finanční řízení podniku. Letošním tématem byla první polovina 20. století, tedy dress code ve stylu Velkého Gatsbyho.