Aktuality

 • Vychází nový EFektiv
  Vychází nový EFektiv

  Právě vyšlo aktuální číslo časopisu EFektiv v elektronické verzi, ve kterém se dozvíte vše o soutěži Invest Day 2019, s ředitelem sekce finanční stability ČNB jsme si povídali o tom, jak se na zdražování hypoték kouká ČNB a studentka Karolína Opavová vypráví, jaký byl Erasmus v Seville.

  Detail

 • Den otevřených dveří na Ekonomické fakultě
  Den otevřených dveří na Ekonomické fakultě

  V pátek 18. ledna 2019 v Pavilonu učeben „F“ Ekonomické fakulty JU.

  Detail

 • Životní prostředí, ekonomie a společenské vědy? Jde to dohromady!
  Životní prostředí, ekonomie a společenské vědy? Jde to dohromady!

  Problematika životního prostředí v ekonomických a sociálních souvislostech je ve vědecké komunitě již dlouho etablována jako nedílná součást výzkumu a řešení současných globálních výzev. Tomuto přístupu se daří i na Jihočeské univerzitě. Důkazem toho jsou i výsledky vědců z Katedry regionálního managementu Ekonomické fakulty, kterých dosáhli v právě uplynulém roce.

  Detail

 • Odborné přednášky katedry účetnictví a financí
  Odborné přednášky katedry účetnictví a financí

  Externí přednášková činnost katedry účetnictví a financí zaznamenala i v tomto semestru velkého ohlasu a to jak ze strany studentů, tak i odborné veřejnosti. Touto činností se snažíme studentům přiblížit úzké propojení našich předmětů s praxí. Důkazem toho je i návštěvnost těchto přednášek ze strany odborné veřejnosti a podnikatelských subjektů Jihočeského kraje. Za zimní semestr jsme uspořádali 5 těchto přednášek.

  Detail

 • Odposlechy v poradních místnostech soudu by se měly zakázat
  Odposlechy v poradních místnostech soudu by se měly zakázat

  Na sklonku roku 2018 přednášel na Ekonomické fakultě profesor Jiří Jelínek, vedoucí Katedry trestního práva Právnické fakulty Univerzity Karlovy. Více než padesátka studentů Ekonomické fakulty se při setkání s touto významnou osobností seznámila s novinkami v oblasti kriminality právnických osob jako podnikatelů nebo s velmi aktuálním tématem odposlechů.

  Detail

 • Mistrovství Evropy ve statistice?
  Mistrovství Evropy ve statistice?

  Článek "Global envelope tests for spatial processes",

  Detail

 • Vyhlášení výsledku voleb děkana EF
 • Volba děkana Ekonomické fakulty JU
  Volba děkana Ekonomické fakulty JU

  Akademický senát Ekonomické fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích vyhlašuje volbu kandidáta na funkci děkana Ekonomické fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích.

  Detail

 • Představení kandidátů na funkci děkana
  Představení kandidátů na funkci děkana

  Akademický senát Ekonomické fakulty JU si Vás dovoluje pozvat na představení kandidátů na funkci děkana/děkanky Ekonomické fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích pro volební období 2019 - 2023, a to ve středu 21. listopadu 2018 od 13 hodin v budově F, místnost 003. Kandidáti zde představí své programové teze a následně bude věnován prostor pro diskuzi.

  Detail

 • Jak na diplomky a bakalářky
  Jak na diplomky a bakalářky

  Čeká vás výběr bakalářské nebo diplomové práce? Pokud nevíte jak na to, sledujte toto video.

  Detail